SUSRET SA ISTORIJOM - JOVANKU OTERALE "SESTRE KESLER": Poslednji zajednički dani najpopularnijeg jugoslovenskog bračnog para
17. 10. 2021. u 17:00
TITO i Jovanka su opet u žiži interesovanja najšire javnosti.
Povezane vesti
NAZVAO GA "MLAKONJOM SA OGROMNIM STOMAKOM": Ričard Barton u svom dnevniku pisao grozne stvari o Titu i Jovanki
RIČARD Barton i Elizabet Tejlor na Brionima s Titom – ljubomora, humor i susret svetskih zvezda otkrivaju intrigantnu stranu jugoslovenskog vođe
10. 10. 2025. u 12:56
Najnovije iz rubrike
STIŽE SNEG U OVE DELOVE SRBIJE Hitno se oglasio RHMZ: U drugim krajevima moguća i kiša (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem.
06. 12. 2025. u 17:46
"NAŠA ZAJEDNICA JAČA IZ GODINE U GODINU": Kongresni biro TOS obeležio jubilej i predstavio osmoro novih ambasadora
Kongresni biro Turističke organizacije Srbije obeležio je večeras 18 godina rada svečanom dodelom prestižnog priznanja „Kongresni ambasador Srbije“, koje se tradicionalno uručuje predstavnicima akademske, naučne i stručne zajednice zaslužnim za jačanje međunarodnog ugleda Srbije kao kongresne destinacije. Na jubilarnom, desetom okupljanju u hotelu Hajat, ovu laskavu titulu ponelo je osmoro istaknutih profesora, naučnika i stručnjaka, čime je ukupan broj Kongresnih ambasadora dostigao 97.
06. 12. 2025. u 17:11
HITNO OBAVEŠTENJE: Oglasili se iz Srbije nakon havarije u Černobilju
DIREKTORAT za radijacionu i nuklearnu sigurnost i bezbednost Srbije oglasio se danas nakon saopštenja Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA), u kojem se navodi da zaštitna struktura napuštene nuklearne elektrane Černobilj u Ukrajini više ne može u potpunosti da obavlja svoju sigurnosnu funkciju usled štete izazvane napadom drona početkom godine.
06. 12. 2025. u 15:54
TUŽAN DAN ZA RTS: Preminula autorka "Jedne pesme, jedne želje" - odlazak bivše urednice Erne Perić
NAJPOZNATIJI serijal koji je autorski potpisala bio je "Jedna pesma, jedna želja".
06. 12. 2025. u 15:52
"IZGREBANE OČI SVETITELJA" Simić: U prostorijama Opštine Zvečan oskrnavljene pravoslavne ikone (FOTO)
ČLAN Predsedništva Srpske liste Igor Simić oglasio se na svom Instagram profilu, povodom skrnavljenja pravoslavnih ikona, koje su bile u prostorijama koje su zauzele specijalne jedinice kosovske policije, u zgradi Opštine Zvečan.
06. 12. 2025. u 15:15
Juca
18.10.2021. 01:44
Dok su oni živeli kao grofovi narodu su prali mozak o ,, Bratstvu i jedinstvu ‘’