EPISKOP JOANIKIJE I DALJE POZITIVAN: Nova vest iz Eparhije budimljansko-nikšičke
VEST da je episkop budimljansko-nikšićki Joanikije negativan na koronavirus, koja je objavljena na Fejsbuk nalogu Pravoslavna mitropolija crnogorsko-primorska nije tačna!
Foto: M. Sekulović
To je Novostima saopšteno iz Eparhije budimljansko-nikšićke. Iz Mitropolije crnogorsko-primorske su saopštili da se ne radi o njihovoj zvaničnoj stranici.
Inače, iz Eparhije budimljansko-nikšićke je 4. novembra saopšteno da je episkop Joanikije pozitivan na koronavirus, a pre dva dana je objavljeno da je i dalje pozitivan na virus.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)