PRETNJE MEDOJEVIĆU IZ LUKSEMBURGA: Ko stoji iza Vahida Drpljanina?
23. 07. 2020. u 15:04
LIDER Pokreta za promene Nebojša Medojević dao je izjavu u podgoričkom Centru bezbednosti povodom prikupljanja dodatnih informacija zbog krivične prijave, koju je advokat Dražen Medojević predao protiv Vahida Drpljanina iz Luksemburga zbog pretnji koje je porodica Nebojše Medojevića dobila - saopšteno je iz te partije.
Povezane vesti
KO ODBIJE NATO, DOBIJA OTKAZ! Crna Gora šalje 30 vojnika koji će biti deo snaga za brzo reagovanje
SAVET za bezbednost i odbranu, kojem je predsedavao Milo Đukanović, odlučio je da do 30 pripadnika Vojske Crne Gore postane deo NATO snaga za brzo reagovanje u međunarodnim misijama ovog vojnog saveza.
23. 07. 2020. u 07:33
SITUACIJA NE JENJAVA: U Crnoj Gori još 91 novozaraženi, četvoro ljudi preminulo
U CRNOJ Gori je tokom 24 sata identifikovana 91 osoba zaražena korona virusom, a prijavljena su i četiri smrtna ishoda, saopštio je direktor Instituta za javno zdravlje Boban Mugoša.
22. 07. 2020. u 18:50
O PREVOZU I TURISTIČIM MESTIMA: U okviru mera NKT turističke agencije tokom izleta moraju da vode evidenciju
TOUR-OPERATOR koji dovodi turiste u Crnu Goru je dužan da obezbedi da se putniku na aerodromu, a pre ulaska u avion, obavezno i najmanje jedanput izmeri telesna temperature.
22. 07. 2020. u 16:55
PRETNJE NEBOJŠI MEDOJEVIĆU: lideru Pokreta za promene prete iz Luksemburga
POKRET za promene podneo je krivičnu prijavu protiv izvesnog Vahida Drpljanina iz Luksembura zbog pretnji predsedniku te partije Nebojši Medojeviću preko društvene mreže Fejsbuk.
22. 07. 2020. u 16:47
Najnovije iz rubrike
DRŽAVNI VRH CENW GORE NASTAVLJA DA SE DODVORAVA HRVATSKOJ I PRISTAJE NA SVE ŠTO ZATRAŽE: Novi pritisci, ucene - stare
ŠEF hrvatske diplomatije, Gordan Grlić Radman, poručio je kolegama u Crnoj Gori da je zadovoljan hapšenjem poručnika bivše JNA, Milorada Kovačevića (61), osumnjičenog za navodni ratni zločin, ali da to - nije dovoljno.
29. 12. 2025. u 00:40V.K.
CRNA GORA JOŠ NIJE DOBILA ZAKON O POREKLU IMOVINE Đukanovićevi satovi "otkucali" - zaborav
BEZ zakona o poreklu imovine, kojim bi se oduzimala nezakonito stečeno, funkcioneri bivše i aktuelne vlasti i dalje mogu da neprijavljuju svoj (ne)zakonito stečen imetak, što - kada su okrivljeni pred sudovima - objašnjava otkud im ogroman novac za ponuđena jemstva.
28. 12. 2025. u 23:01V.K.
„NOVI ATLAS JADRANA“: LJudski uticaj na more na 30 mapa
Projekat „Novi atlas Jadrana“ koji su podržali British Council i Ministarstvo kulture i medija, predstavljen je stručnoj javnosti kao sveobuhvatno istraživanje ljudskog uticaja na jadranski ekosistem. Kroz 30 mapa osvetljen je strateški, ekološki i geopolitički značaj mora.
28. 12. 2025. u 13:25
POKUŠAJ APARTHEJDA NA CETINJU: Crnogorski košmar za Srbe dostiže vrhunac
ANTISRPSKA i anticrkvena histerija koja se ovih dana razvila u jednom veoma glasnom i izuzetno netrpeljivom, ali, srećom, nevelikom delu cetinjskog društva, predstavlja kap koja je zbilja prelila čašu i pretvorila se u otvoreni pokušaj aparthejda koji te grupe sprovode na Cetinju, poručili su iz Mitropolije crnogorsko-primorske i podsetili da je kampanja počela zato što su dve osobe (od kojih je jedan sveštenih doktorant- master teologije sa Aristotelovog univerziteta u Solunu, a drugi diplomirani teolog), koji imaju zaduženje da se staraju o bogatoj arhivskoj građi Mitropolije, zaključile ugovore o volenterskom radu u Državnom arhivu na Cetinju radi unapređenja svojih veština radi kvalitetnijeg čuvanja i održavanja crkvenih arhiva, koji su deo sveukupne arhivske baštine Crne Gore.
27. 12. 2025. u 23:04V.K.
MILAN KNEŽEVIĆ: Pozvaću Srbiju i Vučića da pomognu Zeti
PREDSEDNIK DNP Milan Knežević rekao je da će pozvati Srbiju da pomogne Zeti.
27. 12. 2025. u 20:00
Komentari (0)