Loša vest: Šešelj otkrio šta se sprema
PREDSEDNIK SRS prof. dr Vojislav Šešelj izjavio je da je Haškom tribunalu cilj da što pre ubiju Ratka Mladića, a da se to ne može dokazati nakon njegove smrti.
Foto: N. Skenderija
- Radovan Karadžić je mene stavio na listu pravnih savetnika. I imao je pravo da me zove nekoliko puta, a onda me zatvorska uprava skinula s te liste. On je sad podneo novi zahtev sa listom svojih pravnih savetnika i moje ime je na toj listi, pa čekamo sad da vidimo kakvo će rešenje biti - kaže Šešelj.
Sa očiglednom mržnjom kojom nastupaju prema njima dvojici, pristupaju i drugim zatočenicima, ali to zavisi od države do države, objašnjava predsednik SRS.
- Najgore je u Estoniji. Estonci mrze Srbe, baš koliko mrze Ruse. Mrze ih. Sve im uskraćuju - kazao je Šešelj za Informer TV.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
UKRAJINA - ZEMLjA KOJA NESTAJE: Strašno - objavljeno koliko sada imaju stanovnika! Ruske procene crne, zapadne ništa "svetlije"
UKRAJINA se trenutno suočava sa onim što demografi nazivaju "demografskom katastrofom".
15. 06. 2026. u 22:12
Komentari (0)