ULCINJANIN OŠTETIO BUDŽET: Sumnja se da je utajio porez vrednosti 30.000 evra
ULCINjSKA policija podnela je krivičnu prijavu protiv privrednog društva „Alek KO“ iz Ulcinju, kao i protiv odgovornog lica u pravnom licu O.V. (37) zbog sumnje da su počinili krivično delo utaja poreza i doprinosa i oštetili državni budžet za 30.093 evra.
Foto: Tviter Uprva policije Crne Gore
-Službenici Sektora za brobu protiv kriminala došli su do sumnje da su O.V. i pravno lice “Alek KO”, u cilju protivpravne imovinske koristi na štetu države, nevršeći službene dužnosti koji su propisani pozitivnim zakonskim propisima, izvršili krivična dela koja im se stavljaju na teret, tako što nisu podnosili nadležnom poreskom organu izveštaje o obračunatim i plaćenim porezima i doprinosima, niti su izvršili obračun i uplata poreza na dohodak fizičkih lica, a što je bila njihova zakonska obaveza - saopštila je Uprava policije.
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)