Povratak Siniše Mihajlovića na klupu nije doneo Bolonji pobedu. Srpski stručnjak je vodio meč pored terena, ali je Milan na kraju slavio - 3:2 (2:1).

Pjatek je prvo sa penala doneo prednost u 15. minutu, a Ernandez je u 32. duplirao vođstvo gostiju. Međutim, Ernandez je potom u 40. zatresao sopstvenu mrežu i “pomogao” protivniku.

Bonaventura je u 46. uvećao vođstvo Milana, da bi Sansone pogotkom sa “bele tačke” u 84. minutu vratio nadu. Međutim, domaćin do kraja nije uspeo da dođe ni do boda.

Milan je posle 15 kola u Seriji A na 10. mestu sa 20 bodova, dok je Bolonja dva mesta ispod sa 16 poena.