Evro-gol Srnića: Čukariči dva puta bolji od Voždovca

08. 04. 2015. u 18:18

Čukarički izborio plasman u finale Kupa Srbije posle ubedljive pobede protiv Voždovca - 4:1. Maestralan pogodak Slavoljuba Srnića

Евро-гол Срнића: Чукаричи два пута бољи од Вождовца

Slavoljub Srnić foto D.Babović

Čukarički se definitivnio ne šali. Tim sa Banovog brda više nije iznenađenje već pretendent za trofej. “Brđani” su još jednom savladali Voždovac u polufinalu Kupa Srbije - 4:1 i tako došli n korak od istorijskog uspeha.

Podsećanja radi Čukarički je stigao na revanš sa Voždovcem sa zalihom od dva gola prednosti, s obzirom da je prvi meč na Banovom Brdu završen rezultatom 2:0.

I nije dugo trebalo gostima da već na startu razbiju sve snove Voždovcu o plasmanu u finale. Ostojić je u sedmom minutu načeo mrežu domaćih. Ubrzo je sa bele tačke izjednačio Zlatković što je bio i konačan rezultat prvog polivremena.

U nastavku Slavoljub Srnić je postigao prelep pogodak i pokazao zbog čega je trenutno jedan od najzanimljivijih igrača u Srbiju, a ubrzo su Stojiljković i Mandić bili precizan za veliku pobedu Čukaričkog i plasman u finale Kupa Srbije.