"I DALJE SE SEĆAM": Čen Bo o bombardovanju - Počinioci zločina nisu kvalifikovani da drže lekciju o ljudskim pravima
AMBASADORKA Kine u Srbiji Čen Bo je povodom 22. godišnjice od početka NATO bombardovanja SRJ saopštila da na temelju laži nema pravde, niti ljudskih prava.
Foto: D. Milovanović
- I dan danas sećam se života u Srbiji pre 22 godine. Na temelju laži nema pravde, niti ljudskih prava - objavila je na Tviteru Bo uz fotografije snimljene za vreme bombardovanja.
Poručila je da „počinioci zločina uopšte nisu kvalifikovani da drugima drže lekciju o ljudskim pravima“.
Preporučujemo
SPREMNA TUŽBA PROTIV NATO: Advokat Aleksić - "Biće u Briselu za 15 dana"
24. 03. 2021. u 17:40
VENCI PRVOJ ŽRTVI NATO BOMBARDOVANjA: Sećanje na zastavnika Radovana Medića
24. 03. 2021. u 16:29
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (3)