"GRAĐANI SRBIJE NEMAJU RAZLOGA DA BRINU" Vučić: Obezbedićemo punu snabdevenost
27. 11. 2025. u 13:19
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će danas u Subotici razgovarati sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom o američkim sankcijama Naftnoj industriji Srbije i kako da se obezbedi potpuna energetska sigurnost za građane naše zemlje.
Povezane vesti
VUČIĆ O DOBIJANJU DOZVOLE ZA NIS: OFAK bi doneo pozitivnu odluku, čeka se Stejt department - građani nemaju razloga za brigu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima saznanja da bi OFAK mogao da donese pozitivnu odluku po pitanju davanja licence Naftnoj industriji Srbije za nastavak rada kompanije, ali da se čeka odluka Stejt departmenta.
27. 11. 2025. u 13:24
Najnovije iz rubrike
MACUT U NOVOJ VAROŠI I PRIBOJU: Situacija pod kontrolom - sve službe su na raspolaganju (VIDEO)
PREDSEDNIK Vlade Republike Srbije Đuro Macut stigao je u radnu posetu opštinama Nova Varoš, Priboj i Prijepolje.
12. 01. 2026. u 10:08 >> 11:18
VUČIĆ ZAVRŠIO RAZGOVOR SA NAJVIŠIM RUKOVODSTVOM MAĐARSKOG MOL-A: Tema - mogućnost kupovine NIS-a
PREDSEDNIK Srbije Aleksandrar Vučić upravo je završio razgovor s najvišim rukovodskom mađarskog MOL-a o mogućnosti kupovine Naftne industrije Srbije od strane te mađarske kompanije.
12. 01. 2026. u 11:05
MANOJLOVIĆ I „OLIMPIJSKIH 50 METARA“
LIDER pokreta „Kreni–promeni“ Sava Manojlović pohvalio se pred kamerama Nove S kako se pridružio studentima u akciji čišćenja snega. Sam po sebi, taj gest mogao bi da bude pohvalan i društveno odgovoran, da nije bio pažljivo tempiran i precizno dimenzionisan za televizijski kadar i jeftino prikupljanje političkih poena.
12. 01. 2026. u 11:04
VUČIĆ U POSETI UJEDINJENIM ARAPSKIM EMIRATIMA: Predsednik na otvaranju Nedelje održivosti 2026
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, gde će prisustvovati svečanom otvaranju Nedelje održivosti 2026.
12. 01. 2026. u 10:47
I POSLE SRBIJI DA PICULA I SLIČNI DELE LEKCIJE?! Stradanje srpske dece im izaziva smeh, užasavajuće scene u Hrvatskoj! (VIDEO)
DOKLE ide bolesna mržnja prema svemu srpskom u Hrvatskoj jasno pokazuje činjenica da im i stradanje srpske dece izaziva smeh!
12. 01. 2026. u 08:16
Komentari (0)