SRAMOTA: Savo Manojlović čita himnu Srbije sa telefona!
ODBRORNICI opozicije prave haos i divljaju u Skupštini grada Beograda, a brutalno su zloupotrebili himnu Srbije koju puštaju sa razglasa kako bi ometali rad gradskog parlamenta.
Foto: Novosti
Kada im je propao plan da naprave pokolj sa nožem i elektrošokerom, izašli su za govornicu puštajući himnu sa razglasa i pokazujući zastave Srbije.
Rokfelerov potrčko Savo Manojlović čak ne zna ni reči himne, pa mora da koristi telefon kako bi čitao tekst "Bože pravde".
Opoziconi odbornici čak su i okrenuli zastavu kako ne treba.
Preporučujemo
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)