VUČIĆ DANAS U POSETI ZAJEČARSKOM I BORSKOM OKRUGU: Predsednik će se obratiti i građanima u Zaječaru
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić boraviće danas u poseti Zaječarskom i Borskom okrugu.
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić
U 17.00 časova predviđen je obilazak poljoprivrednog gazdinstva porodice Vidulović, destilerija "Rtanjska Vatra", saopstila je pres služba predsednika.
Vučić će se zatim u 18.00 časova obratiti građanima u Zaječaru.
On je juče najavio da će u petak, subotu i nedelju posetiti Borski, Zaječarski i deo Braničevskog okruga i da će te posete poslužiti da sa građanima razgovara o onome što zajednički mora da se uradi u budućnosti.
Vučić je na Instagram profilu buducnostsrbijeav naveo da želi da čuje građane i da sluša o njihovim problemima.
- Da razgovaramo o tome kako i koliko novih puteva možemo da izgradimo, kako možemo da unapredimo našu vodovodnu i kanalizacionu mrežu, kako možemo da podižemo plate i penzije. Šta je to što zajednički možemo da napravimo posebno u industrijskim rudarskim centrima i da vidimo čime sve niste zadovoljni - naveo je Vučić.
(Tanjug)
Preporučujemo
IRAN POTVRDIO UČEŠĆE NA EXPO 2027. Vučić sa ministrom Hašemijem u Beogradu (FOTO)
27. 02. 2025. u 11:27
"DOBILI SMO DODATNIH 30 DANA ZA NIS" Vučić: Jedna dobra vest za građane Srbije
27. 02. 2025. u 07:48
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)