KANDIDATKINJA ZA PREDSEDNICU HRVATSKE: Vučić nije dobrodošao partner, jer u Dubrovniku negira srpsku agresiju na Hrvatsku (VIDEO)
MARIJA Selak Raspudić kandidat za predsednicu Hrvatske u gostovanju na hrvatskoj televiziji u okviru predizborne debate dotakla se teme političkih odnosa u Srbiji, a komentarisala je i predsednika Aleksandra Vučića.
foto: printskrin/ twitter/@LaziDetektor
Naime, u svom izlaganju izjavila je sledeće:
- Nikad se ne bih miješala u unutarnje političke odnose Republike Srbije, neka ih oni sami demokratskim putem uređuju, ali ono što me itekako zanima je tko je na čelu te države i kakav odnos ima prema Republici Hrvatskoj! Jedan Vučić, glinski huškač koji je nedavno u Dubrovniku tvrdio da ne zna što je srbijanska agresija na Hrvatsku sigurno nije dobrodošao partner - rekla je Selak Raspudić.
Preporučujemo
MRŽNjA IZ HRVATSKE NA DELU: Podržavaju proteste, a Vučića mrze iz dna duše jer ne da na Srbiju i Srbe
27. 12. 2024. u 22:38 >> 22:46
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)