ĆUTA IZVREĐAO VUČIĆA, PA ZAPRETIO: U Gornjim Nedeljicama imaćete nasilje kao u Novom Sadu (VIDEO)

Biljana Ristivojević

13. 11. 2024. u 12:33

LIDER "Ekološkog ustanka" Aleksandar Jovanović Ćuta ponovo je vređao predsednika Aleksandra Vučića, uz to dodajući da će u Gornjim Nedeljicama biti nasilja, kao u Novom Sadu.

ЋУТА ИЗВРЕЂАО ВУЧИЋА, ПА ЗАПРЕТИО: У Горњим Недељицама имаћете насиље као у Новом Саду (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

- Litijum je njegova dijagnoza. Možda ljudi ne znaju, litijum se koristi i kao lek za lečenje bipolarnog poremećaja... Čovek kome je litijum pomračio um, koji je sve spakovao i misli sad je to završio, sve smo ovo zaboravili, tragedija tragediju stiže, sad će neko da zaboravi litijum. Neće. Ajde, nek se pojave ti njihovi, od njegovih ko god da se pojavi u Gornjim Nedeljicama, imaćete iste scene nasilja, da sačuvamo Gornje Nedeljice. To je obaveza svakog od nas - kazao je Ćuta, tokom gostovanja na N1.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

PUNI GORČINE I MRZOVOLJE: Ovo su TRI najnegativnija horoskopska znaka