POČELA JE TIHA REVOLUCIJA U SVETU: Vučić: Odavno ne važe ista pravila za sve
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Oliver Stoun veliki čovek i da se nada da će imati priliku da ga ugosti kada prođu izbori.
Foto: Printskrin
- Počela je tiha revolucija u svetu, u kojoj će morati neki da poštuju neke druge ljude. Naše mesto je u Evropi ali ne možete da budete u redu samo kada trpite udarce i još kažete hvala što vas neko udara po glavi. I nemojte da govorite o pravilima, jer odavno ne važe ista pravila za sve - rekao je Vučić i dodaje da u prilog tome govori da je pred UN stavljena rezolucija o Srebrenici, a ona o Jasenovcu neće biti nigde nikada.
Preporučujemo
"RASTURIĆU BANDU KOJA JE MISLILA DA UNIŠTI SRBIJU" Vučić poslao moćnu poruku (VIDEO)
15. 12. 2025. u 20:33
U 12 SATI: Vučić sa komandantom Komande združenih snaga NATO u Napulju
15. 12. 2025. u 18:25
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (17)