"PONELE SU GA EMOCIJE": Ovako Đilas opravdava dripačko ponašanje Parandilovića prema profesoru Radenoviću (VIDEO)
DRAGAN Đilas je gostujući u emisiji "Direktno sa Minjom Miletić" pokušao da opravda sramno ponašanje Miloša Parandilovaća prema profesoru Stojanu Radenoviću.
Foto: Printskrin/Iks/@LaziDetektor
Na pitanje da li je pitao za odgovornost poslanika sa svoje liste, Miloša Parandilovića, zbog onakvog ponašanja u Skupštini?
- On, koji je 1989. godište, se onako ponaša prema profesoru Radenoviću i koji mu se obraćao sa "stari, da te nisam čuo odatle, da se smiriš tu" - izjavila je voditeljka, na šta je Đilas besramno odgovorio:
- Radenoviću su godine samo otežavajuća okolnost u odnosu na ponašanje koje je pokazao! On je Skupštinu pretvorio u cirkus! Parandilovića su ponele emocije.
Minja Miletić je dodala da to nisu emocije, već nevaspitanje!
- Vi opravdavate takvo ponašanje?! Vrlo ste me iznenadili.
BONUS VIDEO: HELIKOPTERI NADLEĆU BANjSKO POLjE - Nadgledanje terena na mestu gde je nestala mala Danka
Preporučujemo
DEJAN BULATOVIĆ: Đilas pokazao da je politika opozicije "toalet papir"
21. 03. 2024. u 17:59
VUČIĆ IZ BRISELA PORUČIO: Niko me neće zaustaviti da posetim Niš, Merošinu i Godžin Han
10. 12. 2025. u 22:02
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (29)