VUČIĆ RAZGOVARAO SA TOKAJEVIM: Dogovorili smo da u najskorijem roku bude održana sednica Mešovitog komiteta za saradnju naših zemalja
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Republike Kazahstan Kasimom Žomartom Tokajevim.
Foto: Instagram
- Odličan razgovor sa predsednikom @tokayev_online tokom kojeg smo potvrdili privrženost poštovanju normi međunarodnog javnog prava i uzajamnu podršku teritorijalnom integritetu.
Dogovorili smo da u najskorijem roku bude održana sednica Mešovitog komiteta za saradnju između naših zemalja, a uputio sam i poziv predsedniku Tokajevu da poseti Srbiju tokom 2024. godine - napisao je predsednik na Instagramu.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
PESKOV: Zapad neprestano vrši pritisak na Srbiju, on nije povezan ni sa čijom smrću
20. 02. 2024. u 11:26
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (61)