VUČIĆ O "ER SRBIJI": Digli smo našu avio kompaniju iz mrtvih, ponosan sam na uspehe
ALEKSANDAR Vučić je gostujući na TV Prva posebno istakao da je ponosan na uspehe avio kompanije "Er Srbija".
Foto Air Serbia/Dušan Atlagić
Veliki broj građana je iskoristio promociju karata koju je ponudila nacionalna avio kompanija "Er Srbija", a predsednik je tom prilikom izjavio:
- Našu avio kompaniju smo digli iz mrtvih. Ponosan sam na uspehe Er Srbije. Radimo svaki dan da bude bolje.
Preporučujemo
VUČIĆ O PADU POPULARNOSTI EU U SRBIJI: U samo jednom danu izgubili su 10 posto
18. 02. 2024. u 10:19
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)