GLAS ZA OPOZICIJU IDE ĐILASU: Vučić o lažnim evropejcima i kvazi patriotama

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

05. 11. 2023. u 18:22

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostujući povodom 80 godina od osnivanja Tanjuga osvrnuo se i naprirodnu opozicionu kolaiciju.

ГЛАС ЗА ОПОЗИЦИЈУ ИДЕ ЂИЛАСУ: Вучић о лажним европејцима и квази патриотама

Foto Tanjug

Znam da će lažni evropejci sa ljotićevcima i to nije velika tajna. Nem razlike da li ćete da glasate za Jovanovića, Obradovića, Jeremića ili sa druge strane za Đilasa, jer je to sve na kraju vlast za Đilasa... Samo da zante ne postoji tehnička vlada, to je Vlada Srbije, koja treba da se suoči sa svim problemima, koja bi bila fotmirana između Đilasa i Ljotićevaca, oni sami kažu da će zajedno. Važno je da ljudi znaju. Glas za bilo koga od njih ide u korpu Đilasa. Ako hoćete da glasate za Đilasa, glasajte za njegovu listu direktno ili za njegove povezane liste Obradovića, Jovanovića i drugih, kaže predsednik.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Addiko Bank Srbija ostvarila rekordne rezultate i sprovela sveobuhvatnu transformaciju poslovanja