BRNABIĆ: Dala sam sve od sebe, ponosna sam što sam jedna od najbližih saradnica predsednika Vučića
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić i premijerka Ana Brnabić obratili su se javnosti.
Foto: Milica Škorić
Premijeka je u svom obraćanju poručila:
- Ovo je moj treći mandat kao predsednica Vlade Srbije. Svoj posao sam se trudila da obavljam na najbolji način, davala sve od sebe, i ponosna sam na ono što smo uradili i što sam jedan od najbližih saradnika Vučića. Neke odluke smo morali da donosimo brzo, ali su rezultati neupitni i jasni. Srbija nikada nije na ovaj način napredovala - rekla je premijerka.
- Mislim da je jedan od mojih najvećih legata elektronska uprava. Kada sam ušla u politiku, čak i matične knjige smo imali u papirnom obliku. I svakako digitalizacija u koju je tada verovao samo Aleksandar Vučić. Nije bilo sve savršeno, ali smo dali sve od sebe, borili se, i imamo rezultate sa kojima svako od nas može da se ponosi.
- Tragedija i zločini koji su se dogodili pre nešto više od mesec dana su nas ljudski pogodili, pomerili i zaista duboko promenili. Ova zemlja i svako od nas pojedinačno nikada više neće biti isti kao 3. maja - rekla je premijerka i još jednom izjavila najdublje saučešće porodicama svih žrtava zločina.
Preporučujemo
VUČIĆ U MINHENU: Očekuju se sastanci sa najvišim zvaničnicima iz celog sveta (FOTO/VIDEO)
13. 02. 2026. u 15:20 >> 16:17
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (111)