"ŽURI IM SE" Šešelj - Prozapadna opozicija nikad gluplje lidere nije imala

PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da prozapadna opozicija u Srbiji nikad gluplje lidere nije imala.

ЖУРИ ИМ СЕ Шешељ - Прозападна опозиција никад глупље лидере није имала

Foto: V. Danilov

- Ali, nikad nisu bili ni agresivniji, ako izuzmemo 5. oktobar. Nasiljem pokušavaju da nešto isprovociraju. Žuri im se. Ako sad ne iskoriste priliku, znaju da nikada neće doći na vlast - kazao je Šešelj u emisiji "Aktuelnosti" na TV Hepi.

Lider radikala kaže da vidimo nervozu zapadnih sila na primeru prozapadne opozicije.

- Strašni su pritisci da Srbija poklekne i da prizna lažnu državu Kosovo i da se složi sa prijemom Prištine u UN i druge ključne međunarodne organizacije - rekao je Vojislav Šešelj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (8)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu