1. SEPTEMBAR ĆE BITI NORMALAN DAN: Vučić objasnio šta nas čeka na jesen
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas u Osečini o trenutnoj situaciji na KiM i o 1. septembru kao danu kad je moguće da počnu da se primenjuju mere koje zahteva Aljbin Kurti.
Foto: Novosti
Predsednik je rekao da će 1. septembar biti normalan dan, sem kuknjave za teškim rančevima i skupim udžbenicima, govoreći o tom datumu kao mogućem početku primene mera koje zahteva Aljbin Kurti.
- Ne mislim da bilo šta može da se dogodi. To je pitanje vremena. Ta preregistracija koju oni planiraju traje dva meseca. Za dokumenta može i 1. septembra ako oni ne prihvate da Srbi sa svojim srpskim dokumentima ne mogu da ulaze svojoj kući na Kosovo i Metohiju. Skeptik sam i ne vidim šansu, ali naše je da se borimo. Video sam i sinoć koliko je to teško i tvrdo, ali mi nemamo kud. Sutra ujutru ću se obratiti ljudima, i objasniti šta nas čeka na jesen - zaključio je predsednik, i pozvao prisutne da probaju pekmez.
Preporučujemo
"BEZ OSNIVANjA ZSO NEMA NIKAKVOG NAPRETKA" Vučić: Nastaviću da se borim za naš narod
26. 08. 2022. u 13:58
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (5)