NIKOLA NIKODIJEVIĆ (SPS) U RAZGOVORU SA GRAĐANIMA: Savski venac - motor razvoja Beograda
SAVSKI venac je slika današnjeg razvoja Beograda i Srbije, budući da su najveće investicije upravo došle na ovu opštinu.
Foto Tanjug
Ovo je, tokom razgovora sa građanima Savskog venca, rekao predsednik gradske organizacije SPS Beograd Nikola Nikodijević.
- Danas je obala Savskog venca jedna od najlepših u čitavoj Evropi. Imate najlepšu promenadu na vašoj opštini, Savski trg, jedan od najlepših trgova i novi simbol Beograda. Ovde se nalazi najveći broj kranova i gradilišta, novih stambenih kompleksa i upravo zato je Savski venac motor razvoja Beograda i srce zdravstvenog sistema Srbije - poručio je Nikodijević.
On je ocenio i da je zdravstveni sistem Srbije unapređen i to je jedan od najvećih rezultata.
-SPS je neizostavni deo svih uspeha ove vlasti i nastavićemo snažno da se borimo za ispunjenje svih ciljeva u interesu naših građana - zaključio je Nikodijević.
Preporučujemo
NIKOLA NIKODIJEVIĆ: Beograd će imati najlepši park u Jugoistočnoj Evropi
10. 03. 2022. u 15:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠE KOMŠIJE OKRENULE LEĐA UKRAJINI: Veliki šamar za Zelenskog
BUGARSKI ministar odbrane, Dimitar Stojanov, izjavio je danas da ta zemlja neće više da šalje oružje Ukrajini.
09. 06. 2026. u 15:10
HRVATSKA SE OPASNO NAORUŽAVA: Stiže francusko oružje, Zagreb modernizuje i nemačke haubice
HRVATSKA će, osim nabavke 18 novih samohodnih haubica "cezar" od Francuske, modernizovati i 14 postojećih nemačkih "pancir" haubica koje je kupila 2014. godine, proizlazi iz zajedničke izjave o pojačanoj saradnji nemačke i hrvatske vlade.
09. 06. 2026. u 12:21
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)