VESIĆ POTVRDIO PISANJE "NOVOSTI": Pred građane izlazimo sa vrhunskim rezultatima

В. Н.

07. 02. 2022. u 07:45

ZAMENIK gradonačelnika Beograda i član Predsedništva SNS Goran Vesić potvrdio je u nedelju da ga je predsednik stranke Aleksandar Vučić predložio za zamenika šefa Izbornog štaba naprednjaka, o čemu su "Novosti" već pisale.

ВЕСИЋ ПОТВРДИО ПИСАЊЕ НОВОСТИ: Пред грађане излазимо са врхунским резултатима

Foto Tanjug

- Za mene je velika čast da budem njegov zamenik u Izbornom štabu. To je za mene dokaz da mogu da pružim konkretan doprinos da naša stranka pobedi na svim nivoima, od predsedničkih, preko parlamentarnih do lokalnih izbora - rekao je Vesić.

On je naveo da će se kampanja SNS oslanjati na prezentaciju dosadašnjih rezultata i vizije budućnosti.

- Pokazaćemo građanima impresivne rezultate, bez obzira da li je reč o spoljnoj politici, ekonomiji, društvu ili kulturi. I zaista se Srbija nije nikada uspešnije razvijala, a to će biti naš kredibilitet da damo ljudima viziju o tome kako će se Srbija razvijati narednih godina - rekao je Vesić.

On je istakao da je siguran da će Vučić kao predsednički kandidat liste SNS dobiti apsolutnu većinu i da će to biti glas građana za rad, razvoj i da Srbija odlučuje o svojoj sudbini samostalno, bez uticaja velikih sila.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (9)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?