ŠOLAKOVI MEDIJI PRIŽELJKUJU DA SRBIJA KAZNI ĐOKOVIĆA? "Da plati novčanu kaznu ili da sklopi sporazum o društveno korisnom radu" (VIDEO)
U EMISIJI na Nova S gde je komentarisan je slučaj Novaka Đokovića postavljeno je pitanje - da li će Novak Đoković snositi posledice zbog kršenja izolacije.
Foto: Printskrin/Tviter
- Ovo bi moglo da se tretira kao krivično delo ili prekršaj! Mogao bi da plati novčanu kaznu ili da sklopi sporazum o društveno korisnom radu - rekao je pravnik za Novu S.
Čini se da bi Šolakovi mediji voleli da najbolji teniser sveta bude kažnjen, pa su kontaktirali i Tužilaštvo.
- Pitali smo Tužilaštvo da li će nešto preduzeti - rečeno je takođe u emisiji.
Preporučujemo
HRVATSKI MEDIJI I SLUŽBE KRENULI U KAMPANjU: Đokić je idealan da oslabi snažnu Srbiju!
01. 04. 2026. u 21:01
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (3)