DAČIĆ SA PET GODINA BIO ČUDO OD DETETA: Pronađen izgubljeni tekst Novosti iz 1971. (FOTO)
IVICA Dačić, lider socijalista, u intervjuu za "Novosti" pričao je o predstojećim izborima, ali se prisetio i prošlosti.
Foto Z. Jovanović
Prvi tekst o njemu i to kao o čudu od deteta iz Žitorađe izašao je u "Novostima" davne 1971, kada je imao pet godina.
- Konačno ste ga pronašli posle dugotrajne potrage?
- Novinar koji je to pisao naveo je u tom članku da čak znam sve o političkim sistemima mnogih država. Mene je to uvek zanimalo, celog života mi je bila opsesija neki javni posao. Odmalena sam bio u toj oblasti, od predsednika odeljenske zajednice pa nadalje.
Foto Printskrin Večernje novosti
Preporučujemo
CILj OBRAZOVANjE KAO U EVROPI: U Beogradu svečano otvoren šesti "Samit mladih"
23. 03. 2022. u 16:02
VUČIĆ JE ZAJEDNIČKI KANDIDAT: Izborna lista "Ivica Dačić - premijer"
23. 03. 2022. u 06:25
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)