SINIŠA MALI ČISTI ORAHE: Ministar u izdanju kakvom ga niste videli do sada (FOTO/VIDEO)

Andrijana Nešić

23. 03. 2022. u 17:32

MINISTAR finansija Siniša Mali, zajedno sa drugim kandidatima sa liste "Aleksandar Vučić - Zajedno možemo sve" obišao je danas Borski okrug i tom prilikom su posetili i firmu ,,Žakica i Dakica’’ koja se bavi sakupljanjem i obradom šumskih plodova.

СИНИША МАЛИ ЧИСТИ ОРАХЕ: Министар у издању каквом га нисте видели до сада (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: SNS

Ministar se prilikom ovog obilaska pridružio kako i sam kaže "vrednim ženama" koje su čistile orahe.

Kako je to izgledalo pogledajte na priloženim fotografijama:

- Bor, kao i cela naša Srbija, ubrzano se razvija i raste. Otvaraju se nove fabrike, dolaze nove investicije, a sa njima i nova radna mesta. RTB Bor je danas jedan od najvećih izvoznika, gde radi 8000 ljudi, i to je dokaz kako se odgovornom politikom gradi jaka i stabilna država - rekao je Siniša Mali.

- Nekada su oni koji vodili našu državu imali „genijalne“ ideje da se sadi kikiriki u Borskom okrugu, a danas isti ti žele da zatvaraju rudnike i da veliki broj ljudi ponovo ostave bez posla i bilo kakve perspektive - dodao je Mali.

Mali je rekao i da su pred Srbijom veliki izazovi, i zato su nam neophodni mir i stabilnost, da bismo nastavili da gradimo i jačamo našu državu, i zbog toga je veoma važno da imamo odgovornu vladu i jakog predsednika, jer samo zajedno možemo sve.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (1)

KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!