STRAVIČNA SCENA U NIŠU: Pronađen obešen muškarac u šumi
Muškarac star 57 godina pronađen je obešen danas oko 16 časova na Bubnju u Nišu.
Foto: Depositphotos
Telo je nađeno u šumarku, nedaleko od parkinga kod ulaza u spomen park Bubanj. Kako se nezvanično saznaje, nema nikakvih sumnjivih okolnosti koje bi ukazale da se ne radi o samoubistvu.
Po nalogu tužilaštva telo će biti upućeno na obdukciju kako bi se zvanično utvrdio uzrok smrti.
(Blic.rs)
Uskoro opširnije
NIKO IZ SRBIJE NEĆE IĆI U BRISEL PRVI PUT U 14 GODINA Vučić: Štitim interese naše zemlje, sprema se veliki sukob
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da sutra neće otići u Brisel na samit EU-Zapadni Balkan jer smatra da mora da štiti interese Srbije i dodao da će Srbija svakako nastaviti evropskim putem.
16. 12. 2025. u 19:58
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)