BROJ PACIJENATA TAMO NE PADA: Tri grada u kojima može nastati problem u narednih 48 sati
MINISTAR Zlatibor Lončar istakao je danas da u narednih 48 sati neće biti problema sa smeštajnim kapacitetima u kovid bolnicama, i dodao da su premeštanja pacijenata iz Čačka, Kraljeva i Požarevca bila iz preventivnih razloga.
Foto: N. Karlić
Lončar je,povodom izjava da se očekuje veći priliv pacijenata u bolnicama, na pitanje kako će biti raspoređeni, ukazao da je danas imao sastanak sa direktorima kovid bolnica i da je žarište Beograd.
-U narednih 48 sati nećemo imati problema sa smeštajnim kapacitetima. U Čačku, Kraljevu i Požarevcu, gde smo iz preventivnih razloga hteli da povećamo broj mesta, jer smo videli da se povećava broj pregleda i prijava, premestili pacijente u Beograd da bi mogli mirnije da sačekaju noć, da ne uđu u nikakve vanredne situacije-objasnio je on.
Preporučujemo
KRIZNI ŠTAB: Podaci nisu za paniku, najviše testiranih do sada (VIDEO)
22. 07. 2020. u 14:54
U UBU PREMINULA JEDNA OSOBA: Epudemiološka situacija na području Kolubarskog okruga
22. 07. 2020. u 13:33
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POTPUNO GOLA: Objavljene nage fotke žene našeg slavnog folkera (FOTO)
ANA Jovanović, supruga popularnog pevača Peđe Jovanovića, ponovo je uspela da usija društvene mrežama provokativnim izdanjem sa egzotične destinacije.
21. 02. 2026. u 20:31
Komentari (0)