Pronađena Andrea (16) iz Obrenovca
14. 01. 2020. u 17:05
Andrea Stojanović (16) iz Obrenovca koja je nestala u ponedeljak ujutro na putu ka školi pronađena je večeras
Foto: Fejsbuk
Andrea Stojanović (16) iz Obrenovca koja je nestala u ponedeljak ujutro na putu ka školi pronađena je večeras.
"Policija u Požarevcu pronašla je šesnaestogodišnju devojčicu čiji je nestanak juče prijavljen policiji u Beogradu. Devojčica je nepovređena pronađena u selu Batovac kod Požarevca", saopštio je MUP.
Prema nezvaničnim informacijama, telefon joj je lociran juče oko 17.30 u Požarevcu.
Pročitajte još: Meštani proneli glas da je neko pokušao otmicu dece
Potom se u komentarima na Fejsbuku, ispod objavljene fotografije nestale devojčice, javila je osoba koja tvrdi da ju je videla u Požarevcu.
Vidovdan
14.01.2020. 18:29
Ljudi, ovo je vrlo ozbiljsn problem za decu, roditelje, za državu! Uozbiljimo se i svakog silovatelja, otmičars strogo, strogo kazniti prinudnim radom! Kolika kazna? - minimum 20 godina uz lelenje i smanjenje potencije.
Komentari (1)