SRPSKI TENISER JE OPASAN NA ŠLJACI: Miša ima teškog protivnika na startu turnira
MIOMIR Kecmanović i Fransis Tijafo će se sastati u prvom kolu Monte Karla.
Foto: Profimedia
Srpskom teniser na početku karijere šljaka nije bila najomiljenija podloga, ali tolikoje napredovao da je sada izuzetno ubojit na njoj.
Miša je stabilan sa osnovne linije, ima snažne udarce, a servis mu nije velika mana kao na betonu.
U Monte Karlu će biti izuzetno motivisan, imaće težak zadatak na samom startu, ali biće i u prednosti zbog stila igre.
Tijafo je na betonu najopasniji, na sporoj podlozi se ne snalazi baš najbolje, a protivnici to neretko iskoriste.
Verujemo da će se Kecmanović plasirati u naredno kolo.
NAŠ TIP: Tijafo - Kecmanović 2 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
EFES TRENUTNO IGRA VRHUNSKU KOŠARKU: Protivnik je upisao samo pobedu manje
07. 04. 2025. u 09:15
NjEGOV TENIS ZASLUŽUJE POŠTOVANjE: Sten je još uvek opasan na šljaci
07. 04. 2025. u 08:51
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
"ZELENSKI, MOLIMO TE, VRATI GA SA FRONTA!" Ukrajina u šoku, nasilno mobilisan svetski šampion i odmah poslat u JURIŠNIKE
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i potez koji ima veze sa sportom.
28. 02. 2026. u 21:19
DRAMA! Košarkaši Partizana "zarobljeni" u Dubaiju
Najnovije vesti iz KK Partizan vezane su za rat koji je danas otpočeo, a konkretno za Dubai na koji je napad izvršio Iran, nakon što su ga napali Izrael i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 17:51
Komentari (0)