TREĆI NOSILAC JE BIO SLOBODAN U PRVOM KOLU: Bolivijac je proveo dva i po sata na terenu

Marko Milosavljević

02. 04. 2025. u 09:20

ALEKSANDRE Miler i Hugo Delijen će odmeriti snage u drugom kolu Marakeša.

ТРЕЋИ НОСИЛАЦ ЈЕ БИО СЛОБОДАН У ПРВОМ КОЛУ: Боливијац је провео два и по сата на терену

Tanjug/AP

Francuz trenutno zauzima 41. poziciju na ATP listi i na turniru u Maroku je postavljen za trećeg nosioca.

Miler je igrač koji se dobro snalazi na svim podlogama, na betonu je osvojio jedini trofej, ali možemo reći da je na šljaci najopasniji.

Njegovo najveće oružje je forhend, njime kontroliše poene i nameće svoj ritam.

Njegov današei protivnik je rođeni šljakaš, Bolivijac je u prvom kolu eliminisao Aleksandra Vukića nakon dva i po sata igre.

Verujemo da će bolje plasirani igrač biti uspešniji.

NAŠ TIP: Miler - Delijen 1 (kvota 1,42)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.

30. 04. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Sve zbog veselja i 500 evra: Era Ojdanić mrtvu suprugu držao u hladnjači dva dana - To je dokaz koliki sam profesionalac