CENTAR KAVALIRSA NASTAVLJA SA SJAJNIM IGRAMA: Pre par večeri je dominirao protiv Hornetsa, da li će to i večeras biti slučaj?
VEČERAS smo se odlučili za sjajnog centra Klivlend kavalirsa koji tačno u ponoć gostuju Šarlot hornetsima.
Foto Profimedia
Iz godine u godinu, Džeret Alen sve više razvija svoju igru i postaje jedan od najboljih centara lige. Ove sezone u proseku postiže 16 poena po meču, a uz to je jedan od najboljih skakača lige sa deset skokova po utakmici.
Novu odličnu partiju pružio je upravo protiv Hornetsa pre par večeri kada je bio najefikasniji član svoje ekipe sa 17 postignutih poena i 13 uhvaćenih skokova za provedena 33 minuta na parketu.
Kako za Šarlot centra igra Nik Ričards, igrač koji je poznat po tome da ''kampuje'' u reketu, trebalo bi da Alen ima dosta prilika za skokove, pogotovo ako na to dodamo da su u pitanju dve ekipe koje ne postižu veliki broj poena i zato verujemo da će prebaciti zadatu granicu.
NAŠ TIP: Džeret Alen skokovi +11,5 (kvota 2,20)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
"AZULI" IZLAZE IZ KRIZE: Trećeligaš ne bi trebalo da predstavlja veliki problem
27. 03. 2024. u 11:10
HRVATSKA U PANICI: "Srbija je pomogla Sloveniji!"
Najnovije vesti vezane za Srbiju - stižu iz Hrvatske, a tiču se Slovenije.
04. 01. 2026. u 16:36
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
OTKRIĆE KOJE JE ODJEKNULO EVROPOM: Kako je Crvena zvezda pozajmljivala novac Partizanu!
Umro je Milorad Kosanović, fudbalski trener koji je obeležio prethodne decenije srpskog fudbala, a baš o njemu je na nestvaran način govorio kada je otkrio nešto što je malo ko znao o FK Crvena zvezda i FK Partizan.
04. 01. 2026. u 12:57
Komentari (0)