BORBA ZA LIGU EVROPE: Herenven - AZ Alkmar

19. 05. 2022. u 07:43

IZABRANICI Paskala Jansena favoriti su u pomenutom dvomeču, ali sve se mora opravdati na terenu.

БОРБА ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ: Херенвен - АЗ Алкмар

Profimedia

U Holandiji se zna šampion, njegov prvi pratilac i trećeplasirani, međutim, borba u Erediviziji i dalje traje. Naime, na programu su prve utakmice plej-ofa za plasman u Ligu Evrope. Na stadionu "Abe Lenstra" Herenven će ugostiti AZ Alkmar.

"Srca" su regularni deo završili na osmom mestu, samim tim dobili su najtežeg protivnika u pohodu na evroscenu.

AZ je nakon 36. kola osvojio 61 bod, to je bilo dovoljno za peto mesto i prednost u plej-ofu. Izabranici Paskala Jansena favoriti su u pomenutom dvomeču, ali sve se mora opravdati na terenu. 

Rezultati iz prethodnih međusobnih duela ne idu na ruku domaćinu. AZ je slavio u svih pet prethodnih mečeva.

NAŠ TIP: X2&2+ (kvota 1,65)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

Audio BM slušni aparati – gratis baterije za celu godinu