KORONA U ZRENJANINU: 120 kovid pacijenata u bolnici, dve osobe na respiratoru
PREMA nezvaničnim informacijama, 120 pacijenata trenitno je smešteno na lečenju u Opštoj bolnici "dr Đorđe Joanović" u Zrenjaninu, a trenutno dva pacijenta su na respiratoru.
Foto: Opšta bolnica Zrenjanin
Osim na Infektivnom odeljenju, Covid pacijenti se hospitalizuju i na Odeljenju pedijatrije, koje raspolaže sa 22 mesta sa kiseonikom i 51 posteljom ukupno, a od nedavno 80 bolesničkih kreveta je osposobljeno u zgradi Odeljenja psihijatrije, dok su nešto lakši slučajrvi smešteni u Specijalnoj bolnici Rusanda u Melencima.
Kako poručuju iz zrenjaninske bolnice, informacije o pacijentima koji su hospitalizpvani, zbog korona virusa, mogu se dobiti u periodu od 12 do 13 časova, na broj telefona 023 513 387, kao i na broj 023 513 550 u terminu od 12 do 14 časova.
Preporučujemo
ZABRINjAVAJUĆA SITUACIJA: U Petrovcu na Mlavi koronom zaraženo 49 zdravstvenih radnika
04. 12. 2020. u 21:28
TRI OSOBE PREMINULE: Broj novoobolelih u srpskim sredinama na KiM povećan za 108
05. 12. 2020. u 09:48
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)