PREMINULE DVE OSOBE: Korona u srpskim sredinama na KiM
U SRPSKIM sredinama na Kosovu i Metohiji od posledica korona virusa preminule su dve osobe a prema podacima Kriznog štaba opštine Kosovska Mitrovica od 161 obrađenog uzorka novoobolele su 62 osobe.
Foto: G. Šljivić
Inače, od početka epidemije u srpskim sredinama testirano je ukupno 8.026 lica, od čega je kod 2.025 osobe potvrđeno prisustvo virusa korona.
Bitku sa kovidom-19, u srpskim sredinama na KiM izgubilo je 49 osoba. Trenutno je aktivno 798 slučajeva pri čemu je mera kućne izolacije određena za 731 lice.
Preporučujemo
EPIDEMIOLOG STANKOVIĆ: U Pčinjskom okrugu izrazito nepovoljna epidemiološka situacija
25. 11. 2020. u 17:48
POZITIVNO 164 UZORAKA: Ne smanjuje se broj novozaraženih na teritoriji Kraljeva
25. 11. 2020. u 17:36
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)