AKVA PARK JUGOVO U SMEDEREVU OTVOREN OVOG VIKENDA: Sutra otvaranje i gradskog bazena na Sportskom centru

Jelena Ilić

10. 06. 2025. u 14:06

AKVA park Jugovo u Smederevu, atrakcija sa pet bazena i toboganima, otvoren je prošlog vikenda. Kako je saopšteno na Instragram profilu Akva parka Jugovo, do 13.juna ulaz na bazene je besplatan.

АКВА ПАРК ЈУГОВО У СМЕДЕРЕВУ ОТВОРЕН ОВОГ ВИКЕНДА: Сутра отварање и градског базена на Спортском центру

Foto: N. Živanović

Gradski bazen na Sportskom centru Smederevo, otvara se u sredu, 11. juna od 11 časova.

Cena ulaznica za jutarnje kupanje od 8 do 10 časova je 250 dinara, dnevna karta od 10 do 11 časova je 400 dinara, dok je ulaznica za noćno kupanje  od 20,30 do 23 časa -350 dinara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)