BANAĆANI LAGANO PREKO RZAVA: Uspeh Zrenjaninaca na OCR trka sa preprekama (FOTO)
Treća po redu OCR trka sa preprekama u Srbiji "Rzav Challenge", održana je u Arilju na stazama od sedam i četrnaest kilometara, uz učešće najhrabrijih i najspremnijih trkača iz cele Srbije.
foto: Sportsko udruženje Veliki i mali
Ekipa iz Zrenjanina, na čelu sa odvažnom Tanjom Grahovac, potvrdila je kvalitet i želju da se uz konstantan rad i ozbiljne treninge predstavi u što boljem izdanju.
Tanja i Nebojša Grahovac i Predrag Pavlov, uspešno su savladali stazu na sedam kilometara, dok je na duplo dužoj stazi od četrnaest kilometara.
Tim "Unikatni trkači", u sastavu Miloš Bićanić, Dejan Vukonjanski, Dušan Ludoški, Miloš Nedeljković, Zvonko Cvetković, Siniša Zeljković i Marko Marić, uspešno savladao sve prepreke uz hladni i uvek ćudljivi Rzav, zauzeo treće mesto, kao ekipa.
Preporučujemo
UPOKOJIO SU UGLjEVIČKI PROTA MICO PAJKANOVIĆ: Verni pastir podno Majevice
11. 12. 2025. u 15:27
LUKA MATIĆ NIJE IZDRŽAO: Preminuo mladić za čije je lečenje cela Srbija donirala novac
11. 12. 2025. u 15:17
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)