IGRALI ZA LUKINO LEČENJE : U Novom Sadu na humanitarnom turniru u malom fudbalu 32 ekipe
DESETI humanitarni turnir u malom fudbalu „Kup Telepa", na kom su učestvovale 32 ekipe, održan je u OŠ „Jožef Atila" u Novom Sadu i trajao je od 3. do 5. januara. Pomoćnik novosadskog gradonačelnika Ivan Siler prisustvovao je finalnoj utakmici a potom naglasio da je želja svih učesnika i organizatora da se u prvi plan istakne humanitarni karakter tog turnira.
Grad NS
- Ove godine dobrovoljnim prilozima prikupljen je novac za lečenje dečaka Luke Jovanovića koji boluje od cerebralne paralize, kome je zbog prirode bolesti komunikacija sa okolinom znatno otežana. Zato smo sva sredstva koja su sakupljena tokom turnira namenili za kupovinu „Tobi komunikatora“ koji je značajna pomoć za ovog dečaka, jer će mu olakšati svakodnevicu - rekao je Siler.
Pre početka finalne utakmice dečaci i devojčice iz škole fudbala „Soccer team" članovima porodice Luke Jovanovića su uručili kutiju sa prikupljenim novčanim sredstvima.
Preporučujemo
ŽENSKI “RUKOPIS“ SENZIBILNIJI: Izložba „Žene umetnice“ pred paraćinskom publikom (FOTO)
11. 03. 2026. u 17:47
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)