SAČUVANO SEĆANJE: Za vikend u Kraljevu kuglaški memorijal "LJubinko Kočović"
PRVI kuglaški memorijalni turnir „Ljubinko Kočović“, posvećen legendarnom kraljevačkom kuglašu, treneru, sportskom radniku i pedagogu koji je preminuo pre dve godine, biće održan predstojećeg vikenda.
G.Šljivić
Takmičenje će se odvijati u renoviranoj kuglani koja upravo i nosi ime „Ljubinko Kočović“, u sklopu Atletskog stadiona kraj Ibra, a prema rečima Predraga Nikolića, potpredsednika i trenera u ovdašnjem Kuglaškom klubu „Ibar“, za učešće su se prijavili kuglaši iz brojnih klubova širom Srbije.
- Na ovaj način odaćemo počast legendi kraljevačkog i srpskog kuglanja, predstaviti ovaj sport sugrađanima i promovisati renoviranu, savremenu kuglanu – rekao je Nikolić. - Uz zahvalnost ovdašnjem Sportskom savezu i Sportskom centru „Ibar“, nadam se da će ovaj memorijal postati tradicionalan.
Preporučujemo
SUTRA DAN ŽALOSTI U NOVOM PAZARU: Stradale četiri osobe u teškoj saobraćajnoj nesreći
06. 05. 2026. u 15:28
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE DIRAJTE NAM PARADU!" Rusi prete Kijevu moćnim oružjem: "Ako ispalimo 2ili3, to je kao nuklearni udar"
RUSKI predsednik Vladimir Putin upozorio je Kijev da će, ako ukrajinski dronovi pokušaju da pokvare vojnu paradu na Crvenom trgu u Moskvi, u znak odmazde uslediti masovni raketni udar na centar Kijeva.
06. 05. 2026. u 11:53
Komentari (0)