VIŠE OD 60 PLIVAČA, TATJANA PRVA DO KRSTA: Nekoliko hiljada Zrenjaninaca u centru na tradicionalnoj manifestaciji (FOTO)
SUNČANO i pravo prolećno vreme izmamilo je nekoliko hiljada Zrenjaninaca na jezero u centru grada ispod Malog mosta, gde je više od 60 učesnika, tačno u podne, zaplivali za časni krst.
B. G.
Prva je u tradicionalnoj Bogajevljenskoj trci, do krsta doplivala Zrenjaninka Tatjana Rešković.
- Presrećna sam, prija mi sve ovo i nije mi bilo teško da u hladnoj vodi, pored toliko džentlmena, prva stignem do časnog krsta - kratko je prokomentarisala Tatjana, ne skrivajući osmeh zadovoljstva.
Preporučujemo
PO KIŠI DO ČASNOG KRSTA: Više od 70 plivača na Bogojavljenskom plivanju na Grzi (FOTO)
19. 01. 2023. u 17:01
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)