U PONEDELJAK KREĆU RADOVI NA BULEVARU MIHAJLA PUPINA: Vučević o odličnom tempu ulaganja u infrastrukturu (FOTO)
GRADONAČELNIK Novog Sada i budući potpredsednik Vlade Srbije Miloš Vučević istakao je da u ponedeljak kreću radovi na sanaciji Bulevara Mihajla Pupina.
Foto Pres služba Grada
- Putevi su žile kucavice jednog grada i zato smo u protekloj deceniji izdvojili ogromna sredstva za putnu privredu – čak 13 milijardi dinara! Ove godine smo nastavili sa izuzetnim tempom ulaganja, u puteve je investirano 2,2 milijarde, od čega je 800 miliona dala APV. Spisak urađenih radova je impresivan, a možemo da se ponosimo i brojem puteva na kojima se radi. Novina je da od 17.10. kreću i radovi na sanaciji Bulevara Mihajla Pupina. Nijedan deo grada nije zanemaren, infrastruktura Novog Sada mora biti na vrhunskom nivou, posebno u ovim izazovnim vremenima - stoji na Instagram profilu Vučevića.
BONUS VIDEO: PONOVO ĆE IMATI BOŽANSTVENI ZVUK - Rekonstrukcija najvećih orgulja u Banatu
Preporučujemo
"JA SAM VAM OPLjAČKAO STAN" Milenin susret sa lopovom - sve je priznao, a njen potez svedoči o tome kolika je veličina bila
14. 10. 2022. u 20:24 >> 20:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)