ZA NOĆ UPECALI TONU RIBE: "Propali alasi" pobedili na tradicionalnom noćnom pecanju u Krajišniku (FOTO)
TRADICIONALNO noćno ekipno takmičenje u lovu šarana i amura održano je na jezeru u Krajišniku, u organizaciji Ribolovačkog kluba Amur iz ovog sela u opštini Sečanj, uz učešće 16 ekipa, koje su svim dozvoljenim tehnikama upecale za jednu noć oko tonu šarana i amura.
Foto: Spaso Mladenovski
Prvo mesto i pobednički pehar osvojila je ekipa Propali alasi, u sastavu Miloš Jožić i Dejan Lazić, koji su ulovili 52 ribe ukupne težine 183,35 kilograma, drugoplasirana je bila ekipa Špicevi, Slobodan Stojić Krcun i Nemanja Kovačević, sa ulovljene 42 ribe ukupne težine 165,24 kilograma, dok je treće mesto osvojila ekipa Suvi meredov, u sastavu Sima i Marko Vuković, sa ulovljenih 37 riba ukupne težine 133,54 kilograma.
Foto: Spaso Mladenovski
Foto: Spaso Mladenovski
Foto: Spaso Mladenovski
Najveću ulovljenu ribu, šarana teškog 10,23 kilograma ulovio je Nemanja Kovačević, a na takmičenju su upecane 284 ribe ukupne težine 1038,25 kilograma, prosečne težine 3,65 kg, što je u proseku skoro 18 riba po ekipi.
BONUS GALERIJA: Samo za najhrabrije - trka sa bikovima u Pamploni
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA VERIDBA KOD RAJSKOG OSTRVA - David je zaprosio Milicu u dubinama Crvenog mora
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)