ĐACI NAJDRAŽI GOSTI: Kraljevački osnovci posetili Kulturni centar „Ribnica“

Г. Ћ.

07. 10. 2021. u 18:25

UČENICI nižih razreda Osnovnih škola „Dragan Marinković“ i „Vuk Karadžić“ iz kraljevačkih prigradskih naselja sa svojim učiteljicama posetili su galeriju Kulturnog centra „Ribnica“.

ЂАЦИ НАЈДРАЖИ ГОСТИ: Краљевачки основци посетили Културни центар „Рибница“

Foto: KC Ribnica

Ovom prilikom mališani su upoznati sa radom galerije i trenutnom postavkom iliustracija mlade umetnice Marte Ivanović.

- Sa našim najdražim gostima razgovarali smo o umetnosti, kulturi, slikarstvu, likovnim tehnikama, našim aktuelnim konkursima, kao i onima koji tek slede. Ova druženja sa osnovcima u našoj galeriji polako postaju tradicionalna, pa nove goste očekujemo već tokom ovog meseca – kaže Ana Jerotijević iz KC „Ribnica“.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Komentari (0)

VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom