CENA DRVA ZA OGREV OKO 5,500 DINARA: U Jadru se već spremaju za grejnu sezonu

В.М.

25. 08. 2021. u 23:10

DRVA će, i ove zime, biti najčešći ogrev za većinu domaćinstava u Jadru. Dobri domaćini već su spremili ogrev ili čine poslednje pripreme poput sečenja i cepanja.

ЦЕНА ДРВА ЗА ОГРЕВ ОКО 5,500 ДИНАРА: У Јадру се већ спремају за грејну сезону

Foto: V.Mitrić

Cena ogrevnog drva, kod privatnih prodavaca, bukve, graba i cera je oko 5500 dinara u što je uračunat i prevoz.

Oni koji pronađu jeftinije drvo, plaćaju između 800 i 1000 dinara za prevoz. Sečenje i cepanje u cepke za loženje je 900 dinara po kubiku.

Majstori koji imaju te mašine, u ove dane, ne dižu glavu od posla.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DEDA MI JE ROM: Istina o Prijinom poreklu - ima romske krvi Filip i Brena to znaju, ne smeta im