OLGA DANILOVIĆ JE MEĐU FAVORITIMA: Srpkinja juri novu tenisku titulu

Srpska teniserka, Olga Danilović nastupaće na VTA turniru u Klužu, kao drugi nosilac.

ОЛГА ДАНИЛОВИЋ ЈЕ МЕЂУ ФАВОРИТИМА: Српкиња јури нову тениску титулу

FOTO: Tanjug/AP

Četerdesetprva teniserka sveta, odlično je započela sezonu, pošto je stigla do četvrtfinala Australijan opena.

Srpska teniserka Olga Danilović u Klužu će u prvom kolu igrati protiv Amerikanke Ališe Parks. U slučaju da pobedi očekivao bi je susret sa Viktorijom Tomovom ili Mažar Šerif.

FOTO: EPA-EFE/ROLEX DELA PENA

U četvrtfinalu bi igrala protiv Katerine Sinjakove, dok bi se u polufinalnom meču susrela sa Pejton Sterns ili ipak sa Simonom Halep, koja je dobila vajld kartu za ovaj turnir.

Finale turnira u Rumuniji, projektovano bi se igralo protiv Anastasije Potapove koja je prvi nosilac sa 33. pozicije svetske rang liste.

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

HAOS PRED MUNDIJAL! Zmije opkolile kamp reprezentacije Švajcarske