NOVAKU USRED EMISIJE PUSTILI ZVUKE STENJANJA: Đoković ih sve šokirao odgovorom: "To je iz moje kuće..." (VIDEO)

Дарко Николић
Darko Nikolić

05. 12. 2024. u 19:59

Novak Đoković je, nakon što je svojim prisustvom uveličio trenutak kada je Huan Martin del Potro otišao u tenisku penziju, i dalje u centru pažnje svetske javnosti.

НОВАКУ УСРЕД ЕМИСИЈЕ ПУСТИЛИ ЗВУКЕ СТЕЊАЊА: Ђоковић их све шокирао одговором: То је из моје куће... (ВИДЕО)

Foto: EPA-EFE/ YOAN VALAT

Srpski i argentinski teniser, inače veliki prijatelji, nekoliko dana proveli su zajedno, gostovali su u različitim emisijama i razgovarali s novinarima, a u jednoj zabavnog karaktera - nasmejali su sve do suza. 


Voditelji su Del Potru i Đokoviću puštali zvukove tenisera dok stenju tokom mečeva, a oni su morali da pogode o kome je reč.

I, u jednom trenutku, pustili su zvuke Novakovih teniskih napora.

Srbin ih je sve u studiju šokirao:

- Ne, ne, ne... Pa ne može ovako. Ovo su audio snimci iz moje kuće! - rekao je Nole i nasmejao sve u studiju.

Pogledajte i sami tu urnebesnu scenu:

Ako vas zanima Novak Đoković, a i sve ostalo vezano za tenis, pratite vesti o tome na sportskim stranicama portala "Novosti".

Na sasvim ste dobrom mestu.

Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

IMAM DOVOLJNO NOVCA DA NE MORAM DA PEVAM Olja Karleuša otkrila istinu o povlačenju sa estrade