JANIK SINER POTVRDIO DOMINACIJU: Italijan osvojio završni masters u Torinu!
Italijanski teniser Janik Siner pobedio je Tejlora Frica sa 2:0 (6:4, 6:4) na završnom mastersu u Torinu.
FOTO: Tanjug/AP
Siner je do titule došao bez izgubljenog seta pošto su redom sa po 2:0 padali De Minor, Medvedev, Rud i sada Fric.
Brutalno je servirao 23-godišnji Italijan od početka do kraja, a krenuo je jako od samog početka, dok mu nije dugo trebalo ni da dođe do prvih prilika za brejk.
U prva dva od tri Fricova gema je blago zapretio, a onda je u narednom, posle tri propuštene šanse, oduzeo servis rivalu.
Takođe i u drugom setu je viđena slična situacija, samo je Janik ovog puta u petom gemu došao do brejka, te do kraja sjajno servirao i nije dao protivniku šanse da se vrati u ovaj meč.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)