PUBLIKA SE ODUŠEVILA ZBOG NOVAKA: Đoković odradio trening u Ženevi! (FOTO)
ODLUČIO je Novak Đoković da pred Rolan Garos odigra turnir iz serije 250 u Ženevi, kako bi što spremnije dočekao početak drugi grend slem. On je odradio trening u Švajcarskoj i to pred punim tribinama.
FOTO: Profimedia
Najbolji teniser sveta je vežbao sa Indijcem Sumitom Nagalos koji nije mogao da sakrije oduševljenje zbog toga.
- Dobar trening pred Rolan Garos. Hvala, Novače Đokoviću - napisao je na društvenoj mreži "H" 94. igrač sveta.
Podsetimo, Novak Đoković je tokom ovog utorka saznao ko će mu biti prvi protivnik na turnir u Ženevi.
Srpski as još uvek nije osvojio titulu u ovoj sezoni i možda je ovaj turnir idealna prilika da se tako nešto dogodi.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
KAKVI PREVARANTI! Bruka i sramota, neverovatan SKANDAL na Olimpijskim igrama, ovakvo varanje se ne pamti! (VIDEO)
Najnovije vesti sa Zimskih olimpijskih igara "Milano - Kortina 2026" zaprepastile su svet.
14. 02. 2026. u 19:52
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)