FEDERER OBRADOVAO NAVIJAČE: Rodžera i Novaka Đokovića će ponovo moći da gledaju
NAVIJAČI jednog od najboljih tenisera svih vremena, Rodžera Federera imaće priliku da ponovo proživeo deo njegove karijere.
Foto: Profimedia
Švajcarac je završio tenisku karijeru, a nakon više nego uspešne odiseje u "belom sportu" napravljen je i dokumentarac o njemu.
Upravo zbog toga je ATP podelio video u kome najavljuje film: "Federer, 12 poslednjih dana", koji govori o završnim danima njegove priče.
- Spremni? Mojoj teniskoj porodici.. želim danas da podelime neke vesti sa vama... - kaže Ferer u kratkoj najavi.
Pored njega u najavi je i izjava Novaka Đokovića:
- Rodžerovo nasleđe će živeti zauvek.
BONUS VIDEO: MEKINRO ZA NOVOSTI: Smešno je što Novaku nije bilo dozvoljeno da igra u Americi
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
SVET JE ZAPANjEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju - "uplela" se i Srbija.
11. 03. 2026. u 17:01 >> 17:43
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)