IZNENAĐENJE NA LEJVER KUPU: Zadatak koji ima Novak Đoković sada je postao još važniji
LEJVER kup je ušao u završnicu drugog od tri dana takmičenja, a zadatak koji Novak Đoković večeras ima postaje je još važniji.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, Tim sveta je izjednačio protiv "Evrope" na 4:4 nakon što je 12. sa ATP liste, Tejlor Fric, priredio iznenađenje savladavši osmog igrača sveta, Kamerona Norija.
Amerikanac je Britanca pobedio sa 2:1, po setovima 6:1, 4:6, 10:8.
Podsetimo, prvog dana nadmetanja svaka pobeda donosi po bod, drugog po dva boda, a trećeg - po tri.
Novak Đoković danas na teren izlazi dva puta. Prvo će se, u trećem meču programa sastati sa Frensisom Tijafoom, a zatim će u paru sa Mateom Beretinijem, koji je u tim Evrope "upao" kao zamena za penzionisanog Rodžera Federera, ukrstiti rekete sa De Minaurom i Sokom.
Meč Novak Đoković - Frensis Tijafo počinje u 20 časova a prenos možete pratiti uživo na portalu "Novosti". Odmah posle singla, zakazan je i dubl meč našeg tenisera.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
SRPSKA FUDBALSKA RAPSODIJA! Piksijevi "orlovi" čudesno nokautirali Švedsku, još korak do cilja
24. 09. 2022. u 22:41 >> 22:41
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)